Forum Xena Warrior Princess: Polskie Forum XWP Strona Główna Xena Warrior Princess: Polskie Forum XWP
Xena Warrior Princess
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Herc Eps
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess: Polskie Forum XWP Strona Główna -> Sezony i Odcinki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 20:48, 07 Sty 2007    Temat postu: Herc Eps

Odświeżyłem sobie dzisiaj trylogię Hercową. W oczy rzuciła mi się jedna rzecz. Jaka ta Xena była wtedy śliczna. Fakt, była młodsza, ale to chyba nie tylko to. Pewnie największa w tym zasługa fantazyjnych strojów i fryzur. W serialu wtłoczyli ją w ten skórzany wór, a i nad fryzurą się nie wysilali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:50, 07 Sty 2007    Temat postu:

U mnie odświeżaniem chyba tego nie można nazwać, bo prędzej nie widziałam odcinków Herkowych z Xeną
Ale mam takie szczęście, że jak mi się Xena wróciła to akurat na AXN lecą właśnie TE odcinki Smile

Wracając do tego co powiedział Zico(odrazu pozwoliłam sobie być na 'Ty' :> ) to mi się nie wydaje, żeby w serialu była w "skórzanym worze" otóż mi się bardzo podoba Za to w Herkowych miała jakieś takie dziwne ubranka. No nie wiem, może odniosłam tylko takie wrażenie(wywołane moją subtelna niewiedzą).
A i przecież młodsza wiele nie była.

A fryzura jak fryzura, taka czy inna - mogłaby nawet obciąć się na krótko i dobrze by było, byleby serial dalej był
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lashana
Immortal



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 871
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon 10:18, 08 Sty 2007    Temat postu:

Narya napisał:
U mnie odświeżaniem chyba tego nie można nazwać, bo prędzej nie widziałam odcinków Herkowych z Xeną

Shame on you.
Cytat:
Ale mam takie szczęście, że jak mi się Xena wróciła to akurat na AXN lecą właśnie TE odcinki Smile

Masz szczescie. Inaczej zostalabys wyslana do najblizszego sklepu po DVD z trylogia herkowa :>
Cytat:
to mi się nie wydaje, żeby w serialu była w "skórzanym worze" otóż mi się bardzo podoba

Chyba raczej chodzi o to ze do "worka", jak to okreslil Zico, zdarzylismy sie juz przyzwyczaic wiec zbroja z Herka (ktora zreszta zostala nie raz zlosliwie skomentowana jako udziwniona i niepraktyczna) zaczyna wygladac calkiem dobrze - ot jakie cuda potrafi sprawic (pozorny) powiew swierzosci.
Poza tym nie znacie sie, czerwona kiecka byla the best:P
Cytat:

A fryzura jak fryzura, taka czy inna - mogłaby nawet obciąć się na krótko i dobrze by było, byleby serial dalej był

Z tego co pamietam to na poczatku serialu mocno eksperymentowali z fryzura np te dziwnie plecione warkoczyki z 1s, cale szczescie pozniej im przeszlo. A w trylogi herkowej miala fryzure polegajaca glownie na braku fryzury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:19, 08 Sty 2007    Temat postu:

Cytat:
A fryzura jak fryzura, taka czy inna - mogłaby nawet obciąć się na krótko i dobrze by było, byleby serial dalej był

He, he. Niektóre środowiska byłyby zachwycone. Laughing
Cytat:
Chyba raczej chodzi o to ze do "worka", jak to okreslil Zico, zdarzylismy sie juz przyzwyczaic wiec zbroja z Herka (ktora zreszta zostala nie raz zlosliwie skomentowana jako udziwniona i niepraktyczna) zaczyna wygladac calkiem dobrze - ot jakie cuda potrafi sprawic (pozorny) powiew swierzosci.

Z tego co pamiętam, to LL twierdziła, że tamta zbroja była wygodniejsza.
Cytat:
Poza tym nie znacie sie, czerwona kiecka byla the best:P

Fajna była. Poza tym nie w tym rzecz. Najlepsze było to, że X się zmieniała. W ciągu trzech odcinków miała chyba z pięć różnych wyglądów.
Cytat:
A w trylogi herkowej miala fryzure polegajaca glownie na braku fryzury.

Czemu? Z podpiętymi z tyłu włosami i grzywką wyglądała ślicznie. Gdyby tak w XWP... to kto wie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 11:38, 08 Sty 2007    Temat postu:

Lashana napisał:

Masz szczescie. Inaczej zostalabys wyslana do najblizszego sklepu po DVD z trylogia herkowa :>


Przecież jak na Xenową fankę i tak będę musiała to zrobić albo lepiej CHCĘ to zrobić, ale mieszkam na takim zadupiu, że hej I raczej muszę sie wysilić, żeby zdobyć cokolwiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 11:41, 08 Sty 2007    Temat postu:

Zico napisał:

He, he. Niektóre środowiska byłyby zachwycone. Laughing


Nie wiem, ale mnie tam by się podobały krótkie włoski a la Gabi(nator). Chociaż takie jakie ma też mają swój pewien uroczek.

Zico napisał:
Z tego co pamiętam, to LL twierdziła, że tamta zbroja była wygodniejsza.


Też o tym czytałam. Zawsze tak jest, że ładniejsze nie znaczy wygodniejsze. Ale takie jest życie i na czymś trzeba stracić aby cos innego z kolei podwyższyć. No w każdym razie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 4179
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 16:23, 08 Sty 2007    Temat postu:

Eeeeee, o ile pamietam, to wlasnie na odwrot. Ta nowa zbroja byla wygodniejsza. Tamta byla zle dopasowana, ciagle cos jej odpadalo, drapalo, klulo, poza tym cos tam bylo zle zrobione i jej uciskalo zebra i sie dusila w ujeciach. W "skorzanym worku" (wstyd Zico, wstyd, a G lata w rzemykach w takim razie) juz nie bylo tego problemu i dobrze bylo, zbroja byla wygodna i elastyczna, nie miala zadnych problemow z fizyczna eksploatacja w niej, a w tamtej owszem. I tamta byla duzo ciezsza. Chociaz LL narzekala, ze napiersnik w nowej byl ciezki. No i w ogole ze zbroja byl problem, ze jej zimno w tym bylo, bo wlasciwie gola, a nienawidzila w ogole jak miala sceny, w ktorych musiala sie w niej taplac w wodzie. Do dzis mowi, ze mokra skora na sobie to najokropniejsze ze wspomnien i wrazen, chocby nie wiem jak seksownie mialo wygladac.
Co do DVD - sa sklepy internetowe np. Merlin albo OceanDVD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 16:48, 08 Sty 2007    Temat postu:

O kurczę, a ja myślałam, że właśnie mówiłam o tym, że ta zbroja co zwana przez Zico 'skórzanym workiem" była wygodniejsza.
Oj tak to jest nie doczytać, coś napisać i być hepi Very Happy
W takim razie gwoli ścisłości miałam na myśli właśnie to co powiedziała R[es(?)]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luna
Bogini - Administratorka



Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 914
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: 320 m n.p.m.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:10, 08 Sty 2007    Temat postu:

Cytat:
W takim razie gwoli ścisłości miałam na myśli właśnie to co powiedziała R[es(?)]

hehe ciekawy zapis Laughing
apropos ogladalam ostatnio The Gauntled i po 10 min musiałam wylaczyc
po pierwsze to juz nudne jeeest... Confused
po drugie nie lubie tamtej Xeny bleee....taka jakas niedojrzała jest
Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:37, 08 Sty 2007    Temat postu:

Cytat:
Eeeeee, o ile pamietam, to wlasnie na odwrot. Ta nowa zbroja byla wygodniejsza.

Zdaje się, że czytałem o tym na stronie Yselle. Stara zbroja, była chyba cięższa, ale wygodniejsza w noszeniu. A zrezygnowano z niej, bo wydawała się zbyt agresywna dla postaci dobrej Xeny. Zresztą, trzeba by spytać Yselle...
Cytat:
(wstyd Zico, wstyd, a G lata w rzemykach w takim razie)

Ale przynajmniej te rzemyki jakoś wyglądają. Spodziewałem się zresztą takiego wtrętu. He, he. Very Happy
Cytat:
po drugie nie lubie tamtej Xeny bleee....taka jakas niedojrzała jest

W tym cały jej dawny urok. Taka była zdziwiona, że jej armia wypięła się na nią. Później, gdy już wszędzie była i wszystko widziała stała się strasznie nudna. Jako lokalny warlord miała swój wdzięk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 16:06, 11 Sty 2007    Temat postu:

Jeszcze o zbrojach Xeny. Cytuję za Yselle:
Cytat:
Lucy Lawless opisuje kostiumy Xeny: "Pierwszy kostium Xeny, w którym pojawiła się w serialu Herkules, był czarny i pachniał wrogością. Na ramionach miałam ogromne naramienniki w kształcie pazurów, na plecach pelerynę. W późniejszym czasie producenci zdecydowali, że kostium ten jest zbyt złowieszczy jak na dobrego bohatera, jakim miała być Xena w swojej serii. Zmienili go więc na brązowy, bardziej subtelny i miły dla oka. Mimo wszystko tęsknię za tym pierwszym kostiumem bo był bardziej sexy! Był również wygodniejszy. Dawał mi więcej swobody w wykonywaniu ruchów. Klasyczny strój Xeny ma jednczęściową, skórzaną górę, w której czuję się jak w sztywnym kaftanie."

Kocham mieć rację. Laughing Laughing Laughing
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 17:20, 11 Sty 2007    Temat postu:

W każdym razie mi podoba się bardziej jej kostium z Xeny niż z Herculesa. Nie podobały mi się te naramienniki w kształcie "pazurów". Właściwie to ta pelerynka też nie do końca pasuje Xenie. Chociaż jakiś tam urok też ma. Ale pamiętam, że jak Xena leciała na Polsacie, a ja byłam jeszcze nie do końca rozgarnięta () to zawsze chciałam mieć Xenowy strój. Ale moja mama mi przypomniała, że jest on dość krótki i w końcu zrezygnowałam, bo ja tam wolę spodnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 4179
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 17:35, 11 Sty 2007    Temat postu:

no niby masz racje Smile
ale to tez tylko slowa Ingi, a nie konkretny artykul, jak sie nas czepiasz, ze podpieramy sie tylko slowami.
Moze mi sie pomylilo, ale mam tez wrazenie, ze gdzies mowila i odwrotnie, ze wlasnie z tego pierwszego odpadalo, drapalo i dusilo. Ale to tylko moje mgliste wrazenie, wiec, nie bede sie upierac.
Za to na 100% jestem pewna, ze mowila, ze napiersnik strasznie ciezki i ze okropienstwo grac w skorzanej zbroi jak jest mokra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:16, 11 Sty 2007    Temat postu:

A co myślicie o tamtej fryzurze? Na tej fotce jest wprawdzie rozczochrana, ale te podpięte z tyłu włosy i zadziorna grzywka podobały mi się szalenie. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 20:12, 11 Sty 2007    Temat postu:

Jak ostatnio właśnie oglądałam Herka z Xeną to miałam dziwne wrażenie, że ma tam brązowe włosy a nie tak jak u siebie czarne... czy to tylko moje wymysły?
Poza tym w Hercu jakby NIE miała fryzury, bo od tak ma je spięte, jakaś tam grzywka i już Choć ona przecież zawsze nosi się coś w ten styl. Także jest super i koniec

A wracając do stroju, jej to ten stary od Herka wyglada jakby na mniej stabilny. Ten napierśnik jest umocowany do naramienników tylko dwoma tymi...no...eee... drutami(?). Czyli krótko mówiąc jak oglądałam to myślałam, że jej się zaraz wszystko posypie na częsci Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 22:52, 11 Sty 2007    Temat postu:

Cytat:
Jak ostatnio właśnie oglądałam Herka z Xeną to miałam dziwne wrażenie, że ma tam brązowe włosy a nie tak jak u siebie czarne... czy to tylko moje wymysły?

Uspokoję Cię. To Twoje wymysły. Laughing
Cytat:
Poza tym w Hercu jakby NIE miała fryzury, bo od tak ma je spięte, jakaś tam grzywka i już Choć ona przecież zawsze nosi się coś w ten styl.

Właśnie, że rzadko. W XWP najczęściej ma włosy pozaplatane w jakieś warkoczyki, lub całkiem proste.
Cytat:
A wracając do stroju, jej to ten stary od Herka wyglada jakby na mniej stabilny. Ten napierśnik jest umocowany do naramienników tylko dwoma tymi...no...eee... drutami(?). Czyli krótko mówiąc jak oglądałam to myślałam, że jej się zaraz wszystko posypie na częsci

Strój Xeny nie jest od tego, żeby był funkcjonalny. Ona ma w nim ładnie i wojowniczo wyglądać. Nie wyobrażasz sobie chyba, żeby jakaś prawdziwa wojowniczka nosiła taki mundurek? Choćby z tej przyczyny, że pierwszego dnia zgwałciłaby ją własna armia. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 15:23, 12 Sty 2007    Temat postu:

Zico napisał:

Uspokoję Cię. To Twoje wymysły. Laughing


Ufff, całe szczęście A już byłam bliska szaleństwu.

Zico napisał:

Strój Xeny nie jest od tego, żeby był funkcjonalny. Ona ma w nim ładnie i wojowniczo wyglądać. Nie wyobrażasz sobie chyba, żeby jakaś prawdziwa wojowniczka nosiła taki mundurek? Choćby z tej przyczyny, że pierwszego dnia zgwałciłaby ją własna armia. Laughing


Racja, racja, bo faceci to jak zwierzęta(i w tym momencie obraziłam zwierzęta). Widzą kobietę to tylko jedna myśl im się nasuwa do łepetynki. Ah. Żałosne, nie? Twisted Evil
Poza tym mogli jej oszczędzić to odkrywanie nóg(wiem, wiem przecież miała ładnie wyglądać :>).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yselle
Kapłanka Świątyni Chakramu



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 287
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 23:24, 12 Sty 2007    Temat postu:

Res napisala
Cytat:
ale to tez tylko slowa Ingi, a nie konkretny artykul


nope, nie moje słowa tylko Lucy
ten fragment, który zacytował Zico pochodzą z mojego działu Kulisy, w którym znajdują się tłumaczenia autentycznych wypowiedzi aktorów

A co do stroju Xeny, a może w ogóle całego jej wczesnego "imidżu": ja bardzo chętnie wracam do Trylogii i może to właśnie ten wspomniany już w dyskusji efekt "odświeżenia" działa na korzyść tych odcinków.
W końcu klasyczną Xenę oglądamy od 1 do 6 sezonu i czasem człowiek ma ochotę na małą odmianę - wtedy przerzuca się na czasy gdy Xena miała na sobie strój, który przemawiał w jej imieniu. Bo z całym szacunkiem dla klasyki, ale ta brązowa skóra była właściwie jak jakiś tombak. W sensie takim, że to czyny Xeny miały mówić kim jest, jaką ma wartość - nie musiała do tego dokładać finezyjnego wizuala. Natomiast Xena z Arkadii to dopiero było cacko - spojrzałeś raz i szacuneczek. Strój mówił "jestem zła, lubie robić złe rzeczy". Co bardziej zuchwałym zalecało się ponowne spojrzenie po czym obrót na pięcie. Jakoś gdy myślę o "złej Xenie" to zwykle konektuję ją właśnie z peleryną i pazurami z Trylogii, rzadziej z futrem ala FIN czy stertą plandek ala AITST.
Poprę Zico - Xena powinna ładnie i wojowniczo wyglądać w swoim stroju, bez dwóch zdań. Jesteśmy wzrokowcami (ja jestem słuchowcem w podstawie jak orzekli fachowcy, ale z dodatkiem wzrokowca co potwierdza regułę) i nie da się ukryć, że rzecz przyjemna dla oka, jest przyjemna dla hmm nas. Łatwiej ją akceptujemy. Może to był trick twórców Herka - dając jej taki dość atrakcyjny wizualnie strój postarali się aby widzowie mimo wszystko zaakceptowali piękną acz groźną wojowniczkę (skoro miała przynosić zyski w swoim własnym serialu).
Choć ja i tak będę zawsze uważała, że Xena wygrała swoich przyszłych widzów uśmiechem.

edit: Lucy o swoim stroju w "Playboy - 20 Questions" (pyt. 2)
[link widoczny dla zalogowanych]

pozdr.
ys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narya
Królowa Amazonek



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 10:20, 13 Sty 2007    Temat postu:

Do "złej Xeny" i owszem pelerynka pasuje, ale jeśli już znamy X złą i dobrą to nie można się oprzeć(przynajmniej w moim wypadku) wrażeniu, że nawet jeśli była baaardzo zło to strój miała jeszcze bardziej zły
Tak w ogóle to ja mogę takie coś odczuwać, bo Xenę poznałam już jak była dobra i miała swój klasyczny strój, a X złą dopiero niedawno, także...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lashana
Immortal



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 871
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 21:29, 14 Sty 2007    Temat postu:

Narya napisał:

Przecież jak na Xenową fankę i tak będę musiała to zrobić albo lepiej CHCĘ to zrobić, ale mieszkam na takim zadupiu, że hej I raczej muszę sie wysilić, żeby zdobyć cokolwiek.

Raczej zacznij dziekowac bogom za allegro o sklepy internetowe - nie dosc ze taniej to jeszcze dostracza do drzwi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lashana
Immortal



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 871
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 21:37, 14 Sty 2007    Temat postu:

Luna napisał:

apropos ogladalam ostatnio The Gauntled i po 10 min musiałam wylaczyc
po pierwsze to juz nudne jeeest... Confused

A feeee, Luna. Takie herezje publicznie opowiadac. To w koncu poczatki Xeny i cos innego niz "odkupienie zagrzechy" i takie tam "greater good"....
Cytat:
po drugie nie lubie tamtej Xeny bleee....taka jakas niedojrzała jest
Pzdr

Ale ciekawa wizualnie i odmienna od tej Xeny, ktora zaserwowano nam pozniej w serialu.
Poza tym jesli sie ogladalo od poczatku (znaczy od Herka) to stanowila (i stanowi) mily kontrast do jeczaco-kazalniczego herosa. Pomysly tez miala ciekawe....no i ta szarza..."kill 'em all"!! yeah... - jeden z motywow najczesciej pojawiajacy sie w klipach. Poza tym to evil Xena.
No i nie ma Gabrielli!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 23:20, 14 Sty 2007    Temat postu:

Zgadzam się w 100%. Zwłaszcza "Warrior Princess" to coś zupełnie odmiennego od serialu. Jakby chodziło o zupełnie inną osobę. I chyba jednak, tamta Xena wydaje mi się znacznie ciekawsza. Nie posiada nadprzyrodzonych umiejętności walki, za to częściej rusza głową, wykorzystując różnych zakochanych durni.
Cytat:
No i nie ma Gabrielli!!!

Kurcze, Lash. Dlaczego nie walniesz sobie czegoś w tym guście w podpisie? Nie musiałabyś się męczyć i wpisywać tego za każdym razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luna
Bogini - Administratorka



Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 914
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: 320 m n.p.m.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 7:01, 15 Sty 2007    Temat postu:

Lashana napisał:
Luna napisał:

apropos ogladalam ostatnio The Gauntled i po 10 min musiałam wylaczyc
po pierwsze to juz nudne jeeest... Confused

A feeee, Luna. Takie herezje publicznie opowiadac. To w koncu poczatki Xeny i cos innego niz "odkupienie zagrzechy" i takie tam "greater good"....

Wiedziałam, że ktoś sie do tego doczepi:P.Oglądałam odcinki Herka ale musze przyznac ze zmuszałam sie zeby je zobaczyc... Confused
Lash a Ciebie nie nudziłoby gdybys ogladala co chwile to samo?
Axn nic innego nie robi jak puszcza ciągle powtorki Shocked
co innego gdyby byla to sama Xena to owszem, ale nie Herk...
Cytat:
po drugie nie lubie tamtej Xeny bleee....taka jakas niedojrzała jest
Pzdr

Cytat:
Ale ciekawa wizualnie i odmienna od tej Xeny, ktora zaserwowano nam pozniej w serialu.
Poza tym jesli sie ogladalo od poczatku (znaczy od Herka) to stanowila (i stanowi) mily kontrast do jeczaco-kazalniczego herosa. Pomysly tez miala ciekawe....no i ta szarza..."kill 'em all"!! yeah... - jeden z motywow najczesciej pojawiajacy sie w klipach. Poza tym to evil Xena.


Ok moze masz racje, ale wiesz co mi sie nie podoba? ze Lucy jest tam mało doswiadczona jej ruchy w bitwie sa oklepane, a okrzyk bojowy wydaje niczym kura znoszaca jajko:/

Cytat:
No i nie ma Gabrielli!!!

No własnie i w tym tez jest problem, bo ja uwazam brak Gabrielli za baaardzo duzy minus
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zico
Niszczyciel Narodów



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 4169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:31, 15 Sty 2007    Temat postu:

Cytat:
Wiedziałam, że ktoś sie do tego doczepi:P.Oglądałam odcinki Herka ale musze przyznac ze zmuszałam sie zeby je zobaczyc...
Lash a Ciebie nie nudziłoby gdybys ogladala co chwile to samo?
Axn nic innego nie robi jak puszcza ciągle powtorki
co innego gdyby byla to sama Xena to owszem, ale nie Herk...

No, z tego co ja zrozumiałem, to Lash chodziło tylko o odcinki z Xeną, a nie całego Herkulesa.
Cytat:
ze Lucy jest tam mało doswiadczona jej ruchy w bitwie sa oklepane,

Dla mnie to raczej zaleta. Kładę się ze śmiechu, gdy Xena wbiega po pionowej ścianie, wyskakuje saltem na pięć metrów w górę, czy urządza sobie poziomą przebieżkę po stojących w kole przeciwnikach.
Cytat:
No własnie i w tym tez jest problem, bo ja uwazam brak Gabrielli za baaardzo duzy minus

I tu się zgadzam w 100%. Ale nie można mieć wszystkiego. Zresztą, to tylko trzy odcinki. Nawet ja potrafię wytrzymać tyle bez G i dostrzec ich urok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lashana
Immortal



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 871
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 20:21, 16 Sty 2007    Temat postu:

Zico napisał:
Zgadzam się w 100%. Zwłaszcza "Warrior Princess" to coś zupełnie odmiennego od serialu. Jakby chodziło o zupełnie inną osobę. I chyba jednak, tamta Xena wydaje mi się znacznie ciekawsza.

O rany, patrz w czym sie jednak zgadzamy....
Mi tez wersja evil Xena wydaje sie ciekawsza, dlatego jeszcze jak krecono serial to ja i pre innych osob mielismy nadzieje ze zrobia odcinek mocno retrospekcyjny - ot takie Warrior Princess juz w XWP np Xena jako poczatkujacy warlord albo pirat...
Cytat:
Kurcze, Lash. Dlaczego nie walniesz sobie czegoś w tym guście w podpisie?

Bo nie mialabym radochy wstukujac tych pare slow na klawiaturze...
Cytat:
Nie musiałabyś się męczyć i wpisywać tego za każdym razem.

Nie za kazdym razem tylko jak nadarzy sie okazja. W koncu musze sie wykazywac jako naczelny antyggabystowiec Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess: Polskie Forum XWP Strona Główna -> Sezony i Odcinki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin